تبلیغات

ارتودنسی

۰

به لحاظ زیبایی و فراهم آوردن شرایط معمولی برای افراد در زمان استفاده، ارتودنسی نامریی را می توان ممتاز و ویژه دانست. نامریی بودن این پلاک ها در حدی است که افراد در دید از نزدیک و تنها با تمرکز زیاد می تواند به وجود پلاک پی ببرند. بنابراین استفاده از سیستم ارتودنسی نامریی باعث حفظ زیبایی در زمان درمان می شود و بیمار با سهولت خاطر می تواند از آن استفاده کند.

ارتودنسی نامریی چه مزایایی را برای افراد فراهم می آورد؟

این روش درمانی برای کسانی که بسته به شرایط کاری که دارند نیاز به استفاده از سیستم ارتودنسی نامریی دارند، بسیار سودمند است. بدر واقع با استفاده از سیستم ارتودنسی نامریی بدون آن که فردی متوجه شود که دندان های بیمار تحت درمان ارتودنسی است، درمان برای فرد انجام می شود. علاوه بر نامریی بودن و امتیازات مخصوص این روش درمانی، می توان از مزیت های دیگر این روش رعایت بهداشت ساده تر و امکان استفاده از رژیم غذایی عادی را نام برد. در واقع این پلاک ها را به راحتی می توان از روی دندان ها برداشت و عملیات مسواک زدن و یا استفاده از دهانشویه ها و سایر مسایل بهداشتی را بر روی دندان ها انجام داد.

در سیستم ارتودنسی قدیم با استفاده از سیستم سیم و .. امکان تغذیه برای مواد مختلف وجود نداشت، ولی در این روش درمانی با استفاده از پلاک های شفاف می توان به راحتی تغذیه با مواد غذایی مختلف را انجام داد. در واقع با خارج کردن پلاک ها می توان انواع مواد غذایی را میل نمایید.
ارتودنسی نامریی چگونه است

+ نوشته شده توسط Hassanh403 در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

طراحی لبخند

۰

در جواب این سوال بایستی گفت طراحی لبخند مجموعه ای از روش های درمانی زیبایی دندان است که می توان به وسیله آن ها لبخندی زیبا را به فرد اهدا کرد. داشتن دندان های زیبا در هنگام لبخند زدن و وجود تناسب بین دندان ها و لب ها در هنگام خندیدن زیبایی صورت را در پی داشته و فرد اعتماد به نفس بالاتری پیدا می کند.

در مجموعه درمان های طراحی لبخند دیجیتال، نقص های دندانی اعم از شکستگی ها، بد رنگی ها و ... برطرف شده و با استفاده از روش های زیبایی دندان، دندان هایی ردیف و زیبا برای فرد فراهم می شود.

طراحی لبخند چیست

طراحی لبخند با چه روش هایی انجام می شود؟

روش های مختلفی برای طراحی لبخند استفاده می شود که تناسب با دندان های فرد دارد. با این روش ها می توان دندان هایی سفید و درخشان را برای افراد فراهم آورد. از جمله روش های مرسوم اصلاح طرح لبخند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سفید کردن دندان

سفید بودن دندان ها یکی از ارکان زیبایی دندان و اصلاح طرح لبخند است. در این روش با استفاده از ژل مخصوص در مدت زمان مشخص عمل لکه بردای و تمیز کردن دندان ها انجام می شود. استفاده از روش های مدرن نظیر لیزر دندان در این امر بسیار مناسب است.
طراحی لبخند چیست

+ نوشته شده توسط Hassanh403 در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

لمینت کامپوزیتی

۰

در این مقاله لمینت کامپوزیتی را معرفی کرده و مزایای این نوع لمینت های دندانی را بیان می کنیم. نام دیگر این لمینت ها، کامپوزیت ونیر است. این نوع پوشش های دندانی به صورت یک لایه نازک روی دندان قرار گرفته و سبب زیبایی دندان های فرد قرار می گیرد.

درمان لمینت کامپوزیتی از دسته درمان های دندانپزشکی زیبایی محسوب می شود. جنس این نوع لمینت ها به صورت کامپوزیتی است. بدست آوردن دندان های ردیف و یک رنگ با این روش، زیبایی منحصر به فردی را برای فرد مهیا می کند.

مزایای لمینت کامپوزیتی چیست؟

از مزایای نوع کامپوزیتی لمینت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • نیاز به تراش کمتر دندان ها. این در حالی است که در نوع سرامیکی بایستی مقدار بیشتر از دندان تراش داده شود.
  • قیمت کمتر لمینت کامپوزیتی در مقایسه با لمینت سرامیکی. لمینت های کامپوزیتی را می توان با قیمت کمتر تهیه کرد.
  • لمینت های کامپوزیتی دارای استحکام بیشتری نسبت به سرامیکی است.
  • کاهش مدت زمان درمان در نوع کامپوزیت

لمینت کامپوزیتی چیست
+ نوشته شده توسط Hassanh403 در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

داروها مورد استفاده بعد از ایمپلنت دندان

۰

بعد از ایمپلنت برای از بین بردن خونریزی ها، ورم و کبودی ها و احتمالا درد های موضعی بایستی اقدام به مصرف آنتی بیوتیک و داروهای ضد درد تحت نظر متخصص ایمپلنت نمود. آنتی بیوتیک ها برای از بین بردن عفونت های احتمالی لازم است و استفاده از قرص های مسکنی نظیر استامینوفن، ایبوپروفن، Nuprin ,Advil و ...می تواند در کاهش درد ها بسیار موثر باشند.

دقت شود که در مصرف داروها بایستی حتما تحت نظر و با مشورت خود متخصص ایمپلنت، داروها توسط بیمار مصرف شوند.

اگر بیمار پس از کاشت ایمپلنت دندان دچار تب شد، بایستی از داروهای کاهنده تب نظیر استامینوفن استفاده نماید. در صورتی که تب طولانی مدت شد، حتما بایستی متخصص ایمپلنت را در جریان موضوع قرار دهد.

بعد از ایمپلنت چه مراقبت هایی باید بکنیم؟

دقت شود که دردها و یا خونریزی های موضعی بعد از کاشت دندان نبایستی بیمار را دچار نگرانی کند، زیرا خونریزی ها، درد و تورم موقتی بوده و به مرور زمان از بین می روند. بیمار بایستی در این مدت زمان به خوبی به رعایت بهداشت دهان و دندان خود اقدام نماید. استفاده از آب نمک می تواند در از بین بردن باکتری های داخل دهانی بسیار تاثیر گذار باشد. بنابراین استفاده از آب نمک و مسواک زدن به صورت نرم برای دندان های ایمپلنت شده را ضروری می دانیم.

برای کاهش درد و تورم می توان از یخ نیز استفاده کرد. این امر ورم موضع کاشت ایمپلنت دندان و خونریزی های احتمالی را می تواند به شکل موثری کاهش دهد. مواردی نظیر بعد از ایمپلنت چه دارویی بخوریم و چه موارد بهداشتی را بایستی رعایت کنیم بایستی توسط متخصص ایمپلنت به بیمار توصیه شود تا درمانی موفق برای کاشت دندان فراهم شود.
بعد از ایمپلنت چه دارویی بخوریم

+ نوشته شده توسط Hassanh403 در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

متخصص زیبایی دندان

۰
متخصص زیبایی دندان

جهت حصول زیبایی دندان در دندانپزشکی توسط دندانپزشک زیبایی روشهای معمول شامل ارتودنسی، روکش دندان و سفید کردن (بلیچینگ) و...دندان می باشد.

جهت حصول زیبایی لبخند در دندانپزشکی توسط دندانپزشک زیبایی بایستی بین اجزای دندانی تناسب وجود داشته باشد. دندانپزشک با دانستن این قواعد واستفاده از تکنیک متناسب بیمار این تناسب را برقرار کرده و لبخند زیبا را به بیمار هدیه می دهد.

زیبایی دندان منجر به زیبایی چهره و جوان نشان داده شدن انسان می شود. هرگونه ناهماهنگی در نســبت میــان انــدازه دندان با رشــد فــک بالا و پایین، منجر به نامرتبی دندان می شود و نیاز به درمان زیبایی دندان را لازم میک ند.
متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی

عوامل نامرتبی و عدم زیبایی دندان چیست؟

  • پوسیدگی دندان
  • نامرتبی دندان
  • از دست دادن دندانها
  • بیماری های لثه
  • تیره شدن دندانها
  • .....

جهت حصول زیبایی دندان باید به متخصص زیبایی دندان و دندانپزشک زیبایی مراجعه کرد زیرا این درمان نیازمند تجربه و مهارت کافی است ورجوع به فرد غیر متخصص به شکست درمان زیبایی و اتلاف هزینه و زمان شما می انجامد.
بهترین دندانپزشک زیبایی


 ادامه …
+ نوشته شده توسط Hassanh403 در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

دندانپزشکی زیبایی

۰
دندانپزشکی زیبایی

برای خدمات دندانپزشکی زیبایی بایستی واحدی معتبر در این زمینه را انتخاب کنید. برای این امر ما به شما دندانپزشکی دکتر سعید کریمی را پیشنهاد می دهیم. خدمات این مرکز شامل موارد زیر است در حوزه دندانپزشکی زیبایی:

طراحی لبخند

ارتودنسی نامریی           

سفید کردن دندان

بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران

بهترین دندانپزشک ایران


در دندانپزشکی دکتر سعید کریمی خدمات دندانپزشکی نوین دیجیتال را می توانید تجربه نمایید:

 

 ادامه …
+ نوشته شده توسط Hassanh403 در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه
نوشته‌های اخیر